Ja ku po i kalon pushimet Anita Haradinaj - Bota Sot
Ja ku po i kalon pushimet Anita Haradinaj

Mediale Vip

Ja ku po i kalon pushimet Anita Haradinaj

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 20:10
Anita Haradinaj

Anita Haradinaj, bashkëshortja e kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, është ndër moderatoret më të komentuara në vend, sidomos për jetën luksoze dhe veshjet e shtrenjta.

Së fundi, ajo ka nisur pushimet, anipse situata me pandeminë e COVID-19 si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri dhe rajon, është mjaft e rëndë.

Përmes një fotografie të publikuar në Instastory, Anita ka treguar se ndodhet për pushime në Golem, por nuk ka bërë të ditur se kush po e shoqëron.

Image
Insta

Kujtojmë se, prezantuesja e njohur e lajmeve, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku me fansat ndan momente të ndryshme nga jeta e saj, madje edhe ato familjare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat