Sara Hoxha publikon fotografinë e parë me barkun e rrumbullakosur

Mediale Vip

Sara Hoxha publikon fotografinë e parë me barkun e rrumbullakosur

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 20:24
Sara Hoxha

Ditë më parë Ledri Vula dhe Sara Hoxha konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti përmes një video bënë të ditur se do të bëhen prindër të një vajze.

E tani Sara Hoxha ka publikuar fotografinë e parë me barkun e rrumbullakosur.

I menjëhershëm ka qenë komenti i vjehrrës së saj, Xherdinës.

“Zemra e ninit dhe semra e madhes”, shkruan Xheraldina.

Ndryshe, Sara dhe Ledri ka vite që janë bashkë dhe gjatë pandemisë reperi e bëri zyrtare.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat