Dhurata më e ‘tmerrshme’ që princ William i ka dhuruar Kate!

Mediale Vip

Dhurata më e ‘tmerrshme’ që princ William i ka dhuruar Kate!

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 22:20
Kate Middleton

Prince William gjatë jetës së tij i ka dhënë Kate-it shumë dhurata që përfshin diamantë me shumicë, por prisni se s’ka qenë gjithnjë kështu. Në fillim të lidhjes, William ka qenë i tmerrshëm në ide dhuratash.

Për asnjë arsye në botë, një ditë të bukur, princi u zgjua dhe vendosi t’i dhurojë të dashurës së tij një palë dylbi! Wow! Imagjinoni pak sa romantikë mund të jenë një palë dylbi!

“Njëherë i dhashë gruas time një palë dylbi. Ajo s’më lë kurrë ta harrojë këtë. Ishim në fillim të lidhjes sonë. Pastaj, përpiqesha t’i mbushja mendjen vetes që ato dylbinj ishin të mrekullueshëm, shi sa larg mund të shihje me to! Hmm, në fund të fundit nuk shkoi mirë. As sot e kësaj dite nuk e di pse i dhurova asaj dylbi.”, u shpreh Prince William.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat