Ronaldo i lumtur pranë familjes, pozon pranë gruas dhe fëmijëve

Mediale Vip

Ronaldo i lumtur pranë familjes, pozon pranë gruas dhe fëmijëve

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 22:37
Ronaldo pranë familjes

Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të njohur në botë.

Portugezi njihet gjithashtu edhe si një person mjaft i përkushtuar ndaj familjes.

Ai së fundmi ka pozuar bashkë me gruan Georgina Rodriguez dhe fëmijëve të tij.

Ata shihen pranë detit derisa edhe njëherë e kanë dëshmur se janë një familje e lumtur. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat