Emily nuk ndalet, edhe njëherë e dëshmon se është supermodele

Mediale Vip

Emily nuk ndalet, edhe njëherë e dëshmon se është supermodele

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 22:39
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski është një modele dhe aktore e njohur.

Ajo është lindur në Londër, ndërsa është rritur në San Diego.

Në paraqitjen e saj të fundit, ajo ka pozuar vetëm në bikini, duke vënë në pah linjat bombastike trupore.

Emily u bë e njohur në vitin 2013, kur mori pjesë në videoklipin muzikorë të këngëtarit Robin Thick, në këngën “Blurred Lines”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat