Regjisorja Blerta Zeqiri tha se ishte rrahur nga Diellza Kolgeci, reagon kjo e fundit

Mediale Vip

Regjisorja Blerta Zeqiri tha se ishte rrahur nga Diellza Kolgeci, reagon kjo e fundit

Më: 29 korrik 2020 Në ora: 23:26
Diellza Kolgeci

Regjisorja e njohur Blerta Zeqiri ishte e ftuar në rubrikën “Rikthim në kohë” në emisionin e mëngjesit.

Duke folur për disa nga këngët e përzgjedhura për këtë rubrikë e që ndërlidhen me jetën e saj, ajo ndau një përvojë jo të mirë nga e kaluara.

Regjisorja tregoi se si dikur ishte ngacmuar dhe ishte rrahur nga një emër i njohur sot, Diellza Kolgeci. Bullizmi është një fenomen shumë i shfaqur në shoqëri.

Ndryshe, detajet që i ka dhënë regjisorja mund t’i kuptoni në intervistën më poshtë.

Mirë në emisionin “Sonte”  në T7 Diellza Kolgeci i është përgjigjur këtyre akuzave.

Tërë përgjigjet e saj i keni prej minutës së 11:05.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat