Seda Guven në pritje të ëmbël

Mediale Vip

Seda Guven në pritje të ëmbël

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 06:40
Seda Guven

Aktorja e njohur është fotografuar me barkun e rrumbullakosur.

Aktorja e njohur turke, Seda Guven është në pritje të fëmijës së saj të parë, shkruajnë mediat e huaja.

Seda u fotografua me barkun e rrumbullakosur gjatë pushimeve. Aktorja 35-vjeçare është në muajin e gjashtë të shtatzënisë.  Sipas mediave turke, Seda ka zbuluar edhe gjininë e fëmjës. Ajo është në pritje të një djali me bashkëshortin e saj Ali Guzel.Seda ka luajtur në disa seriale si “Fatmagyl” dhe “Kurt Seit dhe Sura” të cilat janë transmetuar në Shqipëri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat