Pas shtatë vitesh , këngëtarja shqiptare rikthehet për ta takuar familjen

Mediale Vip

Pas shtatë vitesh , këngëtarja shqiptare rikthehet për ta takuar familjen

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 08:47
Linda Halimi

Këngëtarja e njohur shqiptare ka udhëtuar drejt Kosovës.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, prej vitesh jeton dhe vepron në SHBA, atje ku edhe është martuar me reperin Big D i cili është shtetas amerikan.

Rrethanat kanë bërë që Linda të mos vij në Kosovë pranë familjes qe shtatë vite.

Këtë e ka bërë më në fund së fundmi dhe momentine  gëzueshëm ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e saj në rrjete sociale.

Edhe pse vendlindjen nuk e ka vizituar kaq shumë vite, kujtojmë se Linda Halimi kishte qenë në Tiranë vitin e shkuar për të marrë pjesë në Kënga Magjike.

Kujtojmë se tani ajo vjen në Kosovë si nënë, bashkë me vajzën e saj të cilën akoma nuk e kanë takuar familjarët e këngëtares.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat