Kjo është Rrezarta, deputetja më elegante në Kuvendin e Kosovës

Mediale Vip

Kjo është Rrezarta, deputetja më elegante në Kuvendin e Kosovës

Nga: H.O. Më: 30 korrik 2020 Në ora: 21:08
Rrezarta Krasniqi

Rrezarta Krasniqi është për herë të parë deputete në Kuvendin e Kosovës, nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ajo shquhet për një stil të veqantë elegant. Dhe këtë e dëshmojnë paraqitjet e saj nëpër ngjarjet e ndryshme.

Më poshtë gjeni disa foto të deputetes Krasniqi, ku paraqitjet e saj janë për tu admiruar./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat