Vanessa Bryant thotë se vajza e vogël ia kujton bashkëshortin Kobe Bryant - Bota Sot
Vanessa Bryant thotë se vajza e vogël ia kujton bashkëshortin Kobe Bryant

Mediale Vip

Vanessa Bryant thotë se vajza e vogël ia kujton bashkëshortin Kobe Bryant

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 16:26
Vanessa dhe Kobe Bryant

Vanessa Bryant, së fundmi ka treguar se si vajza më e vogël, Capri i kujton babanë e saj, Kobe.

Vanessa Bryant përjetoi rëndë vdekjen e bashkëshortit Kobe Bryant, i cili vdiq pas një aksident me helikopter muaj më parë.

Bashkëshortja e ikonës së basketbollit në një postim të bërë në Instagram së fundmi, tregon se hapat që Capri vajza e tyre e vogël po i bën po i ngjasojnë Kobet.

“Këmbët e Cabri janë sikurse të babait të saj”, ka shkruar ajo në përshkrim. Në po të njëjtin postim, një vjeçarja ishte duke hedhur hapat sikurse Kobe bënte gjatë lojës në NBA. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat