Nuri i shtatzënisë, nusja e Ledrit shfaqet më e bukur se kurrë - Bota Sot
Nuri i shtatzënisë, nusja e Ledrit shfaqet më e bukur se kurrë

Mediale Vip

Nuri i shtatzënisë, nusja e Ledrit shfaqet më e bukur se kurrë

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 20:32
Ledri dhe Sara

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë tani një prej çifteve më të përfolura të estradës.

Dyshja para pak muajve e bënë publike lidhjen e tyre.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E është Sara ajo më aktivja me postime me rrjete sociale.

Shtatzënia e ka zbukurar edhe më shumë Sarën, e këtë e shohim edhe në foton e fundit të saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat