'Duke eksploruar botën bashkë', Miriami ndan momentin më të ëmbël me Duamin

Mediale Vip

'Duke eksploruar botën bashkë', Miriami ndan momentin më të ëmbël me Duamin

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 08:08
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj me fëmijët e tyre

Me 14 Janar të këtij viti, çifti shumë i dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë. Miriami solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Duam, si kënga e tyre.

Që nga ai moment, këngëtarja nuk i ka kursyer fotot dhe videot pranë të voglit në rrjete sociale.

Vetëm së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një video të ëmbël të Duam-it, i cili shihet duke lëvizur një glob.

Image

"Duke eksploruar botën bashkë", ka shkruar Miriami krahas videos.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Duam 😍

A post shared by @ vipvideoos__ on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat