Jessicës i duket ‘zogu’ në këtë imazh

Mediale Vip

Jessicës i duket ‘zogu’ në këtë imazh

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 13:35
Jessica Cakes

Kësaj radhe e ka tepruar.

Jessica Cakes ka hedhur një fotografi të re në Instagram, duke dalur thuajse nudo.

Por, për shkak të veshjes shumë të hapur dhe për shkak se nuk ka veshur sytjena, bukuroshja bionde ka bërë që në pah t’i del edhe ‘zogu’.

E tillë, padyshim që nuk i la fare vend imagjinatës seksuale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat