Eli Fara sfidon edhe 20-vjeçaret, e bija i publikon foton me bikini dhe gjithë fansat ngelën pa fjalë

Mediale Vip

Eli Fara sfidon edhe 20-vjeçaret, e bija i publikon foton me bikini dhe gjithë fansat ngelën pa fjalë

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 14:03
Eli dhe Marina Fara

Këngëtarja Eli Fara është ndër ato personazhe të njohur që është vlerësuar gjithmonë për pamjen e saj.

E ndërsa i ka kaluar të 50-at, sërish Eli vijon që të duket në super formë.

Ka qenë e bija, Marina Fara, ajo që ka zbuluar një tjetër anë të këngëtares, duke publikuar një fotografi ku të dyja shihen me bikini.

Eli shfaqet në super-formë dhe mund të themi se e konkurron denjësisht të bijën.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat