Gia Marie mahnit rrjetin me këtë imazh

Mediale Vip

Gia Marie mahnit rrjetin me këtë imazh

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 14:12
Gia Marie

E bukura Gia Marie ka hedhur një fotografi të re në Instagram.

E më këtë imazh, ajo ka mahnitur gjithë ata që e ndjekin, kjo për shkak të formës se si pozoi.

Gia ishte e shtrirë dhe pozoi me pak rroba në trup.

Për shkak të pozicionit, ajo duket shumë joshëse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat