Zaimina pozon me fustan të shkurtër pranë veturës luksoze

Mediale Vip

Zaimina pozon me fustan të shkurtër pranë veturës luksoze

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 14:47
Zaimina Vasjari

Zaimina ka provokuar me fustanin e shkurtër.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, pas një kohe të gjatë po rikthehet me projekt të ri muzikor.

Ajo ka publikuar pamje të realizuara gjatë xhirimit të klipit dhe së fundmi erdhi me një pozë tjetër ku shfaqet provokuese pranë një veture luksoze.

E veshur me shumë stil dhe seksi, Zaimina ka bërë që fansat mezi të presin deri në publikimin e projektit të saj më të ri muzikor.

Kohët e fundit ajo ka qenë e fokusuar në biznesin privat dhe kujdesin ndaj vajzës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat