Era Istrefi del me veturën e saj luksoze, ‘harron’ të vesh sytjena

Mediale Vip

Era Istrefi del me veturën e saj luksoze, ‘harron’ të vesh sytjena

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 17:20
Era Istrefi

Era Istrefi ka pozuar krah veturës luksoze.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive për sa u përket projekteve muzikore.

Në rrjete sociale po ashtu nuk është se ishte aktive dhe nga komentet vihej re se u kishte munguar fansave.

Era ka pozuar së fundmi joshëse para veturës së saj luksoze dhe përveç stilit të veçantë vihej re se nuk ka veshur fare sytjena.

Megjithatë këngëtarja e shumë hiteve dukej seksi.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She gon pull up in double R’s you can see the stars

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat