Dua Lipa ndan foto nga shtrati me Anwarin

Mediale Vip

Dua Lipa ndan foto nga shtrati me Anwarin

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 18:37
Dua Lipa dhe Anwar

Çifti kanë bërë një vit, prej se kanë filluar romancën.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid janë bërë një nga çiftet më simpatike në botën e shoubizit, dyshja po shijojnë në maksimum romancën.

Këngëtarja dhe modeli së fundmi kanë shtuar një anëtar të ri në familjen e tyre, ata adoptuan një qen nga ‘Labelle foundation’, të cilin e quan Dexeter.

Çifti i cili momentalisht është duke qëndruar në SHBA, në profilet e tyre kanë ndarë një foto nga shtrati, ku në mesin e tyre shihet edhe qenushi. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat