Soni Malaj shfaqet në formë nga pushimet, thekson të pasmet atraktive në paraqitjen e fundit

Mediale Vip

Soni Malaj shfaqet në formë nga pushimet, thekson të pasmet atraktive në paraqitjen e fundit

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 20:19
Soni Malaj

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Soni Malaj, ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

Megjithatë, ajo po vazhdon t’i mbajë të azhurnuar ndjekësit me postime të ndryshme, duke mos munguar në koleksion as me poza provokuese në këto ditë të nxehta vere.

E tillë shfaqet edhe në këtë që ka ndarë së fundmi në Instagram, teksa vjen e mahnitshme duke vënë në pah linjat trupore.

Me fokus të veçantë në të pasmet, krijuesja e hitit “Të dua ty” ka marrë gjithë vëmendjen e fansave e admiruesve të muzikës së saj.

Megjithëkëtë, komplimentet nuk munguan krahas postimit me dedikime e figura nga më të llojllojshmet.

Soni jo më kot shquhet si një nga femrat më atraktive dhe që i kushton një kujdes të madh fizikut të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌈☀️

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

“Shije tradhëtie” përndryshe mbetet një nga krijimet e fundit të Malajt, me të cilën konkurroi në “Kënga Magjike 2019”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat