Situata e rënduar me koronavirus në vendin tonë, por shikoni ku ka shkuar Leonora - Bota Sot
Situata e rënduar me koronavirus në vendin tonë, por shikoni ku ka shkuar Leonora

Mediale Vip

Situata e rënduar me koronavirus në vendin tonë, por shikoni ku ka shkuar Leonora

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 22:47
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se ka shkuar në Brezovicë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat