Vesa Luma e shokuar nga postimi i IKSHPK-së - Bota Sot
Vesa Luma e shokuar nga postimi i IKSHPK-së

Mediale Vip

Vesa Luma e shokuar nga postimi i IKSHPK-së

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 10:51
Vesa Luma

Statusi i mbrëmshëm nga IKSHPK ka nxitur reagime të shumta.

Vesa Luma është këngëtarja e fundit e cila tregon se është shokuar nga përpilimi i tekstit të IKSHPK-së.

Dje Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në një postim ndër tjerash kishte shkruar “Gjithkush ka të drejtë të infektohet”.

Këngëtarja kishte ndarë këtë postim në profilin e saj dhe mbi foto shkruante “Zgjohet njeri me shpejtësi me pa situatën në faqen zyrtare, dhe del kjo”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat