Arbenita ekspozon këmbët joshëse: Dukem shumë e shijshme - Bota Sot
Arbenita ekspozon këmbët joshëse: Dukem shumë e shijshme

Mediale Vip

Arbenita ekspozon këmbët joshëse: Dukem shumë e shijshme

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 13:54
Arbenita Ismajli

Arbenita vuri në plan të parë këmbët seksi në foton e fundit.

Arbenita Ismajli ka ndarë me ndjekësit një tjetër fotografi atraktive, kësaj radhe bardhë e zi.

Ajo kishte veshur një bodysuit, në të cilin vuri në plan të parë këmbët joshëse dhe theksonte fizikun e përsosur.

“Dokna shum e ëmbël, Bio bio kaqikat”, është mbishkrimi që Arbenita ia ka lënë fotografisë që e postoi në Instagram.

Kujtojmë se emri i Arbenita Ismajlit u bë i njohur për publikun që nga lidhja e saj me reperin Fero.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat