Fifi dhe Ermal Fejzullahu bashkojnë forcat për një duet - Bota Sot
Fifi dhe Ermal Fejzullahu bashkojnë forcat për një duet

Mediale Vip

Fifi dhe Ermal Fejzullahu bashkojnë forcat për një duet

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 13:55
Fifi dhe Ermal Fejzullahu

Fifi dhe Ermali po vijnë me këngë të re.

Edhe pse gjatë kësaj sezone nuk kanë qenë të angazhuar sikurse herave tjera me koncerte, artistët nuk i kanë ndalur projektet e reja.

Kësaj radhe, bashkëpunimet kanë qenë më të preferuara për këngëtarët dhe kanë rezultuar shumë të suksesshme.

Një tjetër duet është paralajmëruar nga dy emra të njohur të estradës, bëhet fjalë për Filloreta Raçin-Fifin dhe Ermal Fejzullahun.

Një prej ndjekësve e pyeti këngëtaren se kur do të publikohet hiti i radhës, ndërsa ajo dha përgjigjen e papritur.

“Hiti i rradhes qe e di sigurtqe osht Hit del n’tetor. A po kusho Ermal Fejzullahu”, ka shkruar ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat