“A ke lindur ti?”, Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore - Bota Sot
“A ke lindur ti?”, Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore

Mediale Vip

“A ke lindur ti?”, Jonida Vokshi del me bikini dhe mahnit me format trupore

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 18:24
Jonida Vokshi

Jonida Vokshi ka mahnitur ndjekësit me foton e fundit.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë me datë 18 qershor.

Gjatë shtatzënisë por edhe pas, Jonida ka qenë aktive me publikimin e imazheve të ndryshme në rrjete sociale.

Me një të fundit ka mahnitur fansat pasi ka pozuar në bikini dhe nëse ia shikon format trupore duket e pabesueshme qe sapo ka sjell në jetë një fëmijë.

Pyetjen e njëjtë i kanë bërë ndjekësit e shumtë në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat