Arbenita Ismajli pozon nga shtrati - Bota Sot
Arbenita Ismajli pozon nga shtrati

Mediale Vip

Arbenita Ismajli pozon nga shtrati

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 21:30
Arbenita Ismajli

Arbenita Ismajli duket provokuese në paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli është duke qëndruar aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo me ndjekësit në këtë rrjet social po ndan imazhe të ndryshme në të cilat duket joshëse. Së fundmi i ka publikuar disa foto të reja, njërën prej tyre të realizuar në shtrat.

Arbenita nuk e pati problem së fundmi që të ju tregoj ndjekësve se i rregullon fotot dhe madje ua tregoi edhe programin.

Arbenita ndryshe po e shijon lidhjen e dashurisë me reperin Fero. Dyshja janë shumë të dashur për publikun.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Work 🖤

A post shared by Arbenita Ismajli 🇦🇱 (@arbenitalsmajli) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat