Morena Taraku: Sikur të fliste uji, do të thoshte laj zemrën pastaj duart - Bota Sot
Morena Taraku: Sikur të fliste uji, do të thoshte laj zemrën pastaj duart

Mediale Vip

Morena Taraku: Sikur të fliste uji, do të thoshte laj zemrën pastaj duart

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 22:52
Morena Taraku

Morena ka marrë vëmendjen me një postim në Instagram.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Me ndjekësit në këtë rrjet social ndan imazhe të ndryshme në të cilat shfaqet tejet joshëse e shpesh publikon edhe thënie që lidhen me jetën.

“Sikur të fliste uji, do të thoshte laj zemrën pastaj duart”, ka shkruar në postimin e fundit me të cilin si zakonisht edhe tani e ka marrë vëmendjen.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat