Lynarita del pa sytjena në pishinë

Mediale Vip

Lynarita del pa sytjena në pishinë

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 07:48
Lynarita Perez

Të pasmet i ktheu nga ne, e diellit ia tregoi gjoksin.

Bukuroshja latine, Lynarita Perez, në Instagram ka hedhur një fotografi ku edhe njëherë ka mahnitur me pamjen e saj.

Në foto, ajo shihet pa veshje dhe dukej shumë bombastike.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat