Franceska Jaçe i nxjerr të gjitha në ‘shesh’, publikon foton nudo. Ja ç’shkruan

Mediale Vip

Franceska Jaçe i nxjerr të gjitha në ‘shesh’, publikon foton nudo. Ja ç’shkruan

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 09:52
Françeska Jaçe

Françeska Jaçe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot e publikuara në rrjete sociale.

Mirëpo këtë herë ka thyer rrjetin dhe ka pozuar si kurrë më parë.

Modelja ka realizuar një set të ri fotografik dhe në foton e postuar në Instagram shihet tërësisht e zhveshur.

Ajo ka mbuluar me duar pjesët intime, për t’i lënë pak vend imagjinatës.

“Pa make up”, ka shkruar Françeska krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat