Pas rënies në peshë, Gili duket në formë të mirë - Bota Sot
Pas rënies në peshë, Gili duket në formë të mirë

Mediale Vip

Pas rënies në peshë, Gili duket në formë të mirë

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 13:36
Gili

Gili ‘sfidon’ të gjitha pas rënies në peshë.

Gili është një prej emrave që kohën e fundit ka pësuar ndryshim drastik në pamje.

Këngëtarja ka rënë drastikisht në peshë, ndërsa tani ajo po duket në formën më të mirë të mundshme, teksa ndan fotografi të reja në rrjete sociale.

Në imazhin e fundit, artistja kishte veshur një fustan, bluzë të bardhë e këmishë dhe dukej shumë elegante.

Edhe në këtë paraqitje, Gili tregoi se tashmë mund t’i ‘sfidojë’ të gjitha me këtë paraqitje, ngase ka humbur kilet e tepërta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat