Dhurata po bën dritë, goxha shumë qenka rrezit! - Bota Sot
Dhurata po bën dritë, goxha shumë qenka rrezit!

Mediale Vip

Dhurata po bën dritë, goxha shumë qenka rrezit!

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 16:36
Dhurata Ahmetaj

Ka kohë që në skenën e muzikës mungojnë projektet e këngëtares Dhurata Ahmetaj.

Këto ditë vere, ajo ka zgjedhur të pushojë ku dhe duket se po kalon ditë të mira.

Derisa ka pozuar në bikini, Dhurata duket kaq bukur dhe e thjeshtë. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my favourite @loungeswim now with 15% off, don't miss out 🧜🏾‍♀️

A post shared by Dhurata Ahmetaj (@dhurataahmetaj) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat