Albatrit Muqiqi feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij - Bota Sot
Albatrit Muqiqi feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Mediale Vip

Albatrit Muqiqi feston ditëlindjen, kjo është mosha e tij

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 19:51
Albatrit Muqiqi

Albatrit Muqiqi sot feston ditëlindjen.

Data 5 gusht është e rëndësishme për këngëtarin Albatrit Muqiqi pasi feston ditëlindjen.

Ai ka mbushur sot 29 vite dhe se është ditëlindja e tij i ka njoftuar fansat në Instagramë.

“Është ditëlinjda ime”, ka shkruar ai pranë postimit aty ku edhe ka pranuar urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Albatriti karrierën muzikore e ka nisur herët dhe po vazhdon të jetë i suksesshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat