Tayna pozon atraktive para pasqyrës

Mediale Vip

Tayna pozon atraktive para pasqyrës

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 20:48
Reperja e njohur shqiptare, Tayna

Tayna ka pozuar tejet atraktive.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, nuk po i ndalon pozat para pasqyrës.

Ajo shfaqet joshëse edhe në një foto të fundit, në të cilën shihet e veshur shkurt dhe me shumë stil.

Tayna ka qenë aktive ani pse po përballemi me Covid-19 ajo ka publikuar projekte të reja muzikore të cilat rezultuan me shumë sukses.

Reperja ka gjetur së fundmi edhe kohë për veten ku i ka kaluar pushimet në bregdetin shqiptar. Nga atje Tayna ka publikuar imazhe në bikini dhe dukej seksi.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat