Arta Bajrami pozon para shtëpisë pranë veturës luksoze, e quan veten mbretëreshë

Mediale Vip

Arta Bajrami pozon para shtëpisë pranë veturës luksoze, e quan veten mbretëreshë

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 21:45
Arta Bajrami

Arta Bajrami ka pozuar pranë veturës së tipit ‘BMW’.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, që nga fillimet e para të karrierës ka thyer barrierat e paragjykimeve.

Edhe tani është ndër artistet e veçanta shqiptare, shumë e dashur për publikun.

Arta pranon shpesh mesazhe pozitive nga fansat e saj të cilët e komplimentojnë për dukjen dhe zërin.

Duke qenë aktive në rrjete sociale së fundmi e ka publikuar një foto ku shihet para shtëpisë pranë veturës luksoze.

Arta e ka quajtur veten mbretëreshë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat