Marina Vjollca bën ndryshimin drastik, nuk do ta besoni si duket moderatorja

Mediale Vip

Marina Vjollca bën ndryshimin drastik, nuk do ta besoni si duket moderatorja

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 22:12
Marina Vjollca

Moderatorja e njohur Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Ajo është shfaqur me flokët në ngjyrë të zezë, duke i befasuar jo pak miqtë e saj. Ndryshe siç janë mësuar ta shohin përherë me ngjyrën bionde të flokëve, me këtë ‘look’ dhe baluket, Vjollca ngjan si një njeri tjetër.

Kete fakt ja kanë vënë në dukje edhe ndjekësit, të cilët kanë lënë komente nga më të ndryshmet.

Me siguri ky është një ndryshim i përkohshëm i moderatores, pasi tashmë publiku është mësuar me pamjen e saj mjaft të ëmbël prej biondeje në ekran.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat