Rovena Stefa merr vëmendjen me stilin e veçantë të veshjes

Mediale Vip

Rovena Stefa merr vëmendjen me stilin e veçantë të veshjes

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 00:06
Rovena Stefa

Rovena Stefa njihet për stilin e veçantë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Stefa, përveç me zërin e suksesin e arritur me muzikë, vëmendje gjithmonë ka marrë edhe me paraqitjet e saj skenike.

Rovena njihet për stilin tejet të veçantë jo vetëm kur del para publikut e ekranit mirëpo edhe në përditshmëri.

E tillë u shfaq edhe në një foto të fundit të publikuar në Instagram.

Përveç me flokët ajo tërhoqi vëmendjen edhe me veshjen dhe sigurisht se ka pranuar komente pozitive nga fansat.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat