Rita Ora, ndryshime në look dhe poza befasuese me gjinjtë e zhveshur dhe gishtin e mesit - Bota Sot
Rita Ora, ndryshime në look dhe poza befasuese me gjinjtë e zhveshur dhe gishtin e mesit

Mediale Vip

Rita Ora, ndryshime në look dhe poza befasuese me gjinjtë e zhveshur dhe gishtin e mesit

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 06:19
Rita Ora

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me origjinë nga Kosova, Rita Ora Sahatçi, shfaqet para publikut me një look të ri, sa të këndshëm dhe befasues.

Me një ndryshim të dukshëm në fytyrë, Rita Ora duket po aq e ndryshuar edhe në trup ku në fotot që gjeni në galeri dallohen forma të bëshme dhe të kolme.

E jo vetëm kaq. Rita del në foto me gjinjtë e zbuluar që i mbulon veç me duar e në një foto tjetër, duke treguar gishtin e mesit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat