Kemi 12 vite që pëlqehemi; Dj Sardi flet për herë të parë për partneren!

Mediale Vip

Kemi 12 vite që pëlqehemi; Dj Sardi flet për herë të parë për partneren!

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 12:13
Dj Sardi me te dashuren

Prej muajsh Dj Sardi po jeton një histori të bukur dashurie, identitetin e së cilës simpatiku i muzikës ka preferuar ta mbajë privat.

Duket se pëlqimi i çifit ndaj  njëri tjetrit ka nisur herët që 12 vite më parë, por vetëm tani sië Sardi është shprehur mundën ta ja gjenin telat njëri tjetrit.

Nëpërmjet një interviste për story Dj i njohur ka folur për herë të parë për lidhjen e tij të dashurisë dhe planet e çiftit.

Sardi zbuloi se dyshja janë shumë të lumtur dhe se partnerja e tij është një vajzë që nuk i përket aspak botës së shoëbiz-it. Çifti ka menduar edhe për dasmën, por deri kur të vijë momenti, Sardi preferon të mos zbulojë shumë detaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat