Sadna bën deklaratën e papritur për Alekun: Nuk e pëlqenim njëri-tjetrin

Mediale Vip

Sadna bën deklaratën e papritur për Alekun: Nuk e pëlqenim njëri-tjetrin

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 19:51
Sara Khan, Angad Hasija

Aktorja indiane Sara Khan e cila njihet nga të gjithë shqiptarët me rolin e Sadnës në serialin “Bidaai” dhe Angad Hasija në rolin e Alekut, kanë fituar zemrën e të gjithë publikut. Të dy ata janë miq shumë të mirë edhe pasi përfundoi seriali dhe shihen pothuajse kudo bashkë.

Por në një intervistë për mediat indiane, Sara Khan është shprehur se dikur ata nuk e pëlqenin aspak njëri-tjetrin.

“Ne të gjithë kemi mbetur miq të ngushtë. Por veçanërisht me Angadin kalojmë kohë shumë të mirë. E çuditshme është që unë dhe Angad nuk kemi i kemi pasur marrëdhëniet e mira dikur. Nuk e pëlqenim njëri-tjetrin. Nuk kishim arsye, por me kalimin e kohës filluam të afroheshim dhe u bëmë miq të mirë”, është shprehur ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat