Demi me shoqen ‘çmendin’ me të pasmet dhe gjoksin

Mediale Vip

Demi me shoqen ‘çmendin’ me të pasmet dhe gjoksin

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 22:13
Demi Rose dhe Bethany

Njëra është bionde dhe tjetra zeshkane.

Demi Rose dhe Bethany janë bërë bashkë dhe kanë realizuar një set të ri të fotografive.

Që të dyja pozuan në një jaht, të veshura vetëm me bikine.

Demi ekspozoi gjoksin, kurse, Bethany ekspozoi të pasmet bombastike dhe që të dyja duken një kombinim shumë seksi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat