Kur këndon Fatmira dhe Vida aty është atmosfera dhe tradita - Bota Sot
Kur këndon Fatmira dhe Vida aty është atmosfera dhe tradita

Mediale Vip

Kur këndon Fatmira dhe Vida aty është atmosfera dhe tradita

Nga: M.GJ Më: 7 gusht 2020 Në ora: 12:43
Kur këndon Fatmira dhe Vida aty është atmosfera dhe tradita

Janë dy artiste mjaft të dashura dhe nga më të kërkuarat, sidomos nëpër gëzime e dasmat familjare kudo ku ka shqiptarë. Nga fotot e super atmosferën e kuptuat se bëhet fjalë për bilbilin e muzikës shqiptare Fatmira Breçani, dhe këngëtaren me zërin e ëmbël dhe mjaft popullore Vida Kunora.

Image

Të dyja super artistet kanë qenë në një dasëm të bukur familjare në Laç-Kurbin si suprizë për ta "kallur" dasmën e nuses së bukur Brunilda dhe dhëndrrit Kujtim. Repertori dhe zëri i tyre ka ngritur në këmbë të gjithë, e momenti më i bukur ishte kur të rinjtë dasmorë janë veshur me kostumet e traditës së zonës duke dhuruar super atmosferë.

Image

E kot nuk thonë se kur këndon Fatmira dhe Vida aty është atmosfera dhe tradita.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat