Lana Del Rey del me gjoksin jashtë

Mediale Vip

Lana Del Rey del me gjoksin jashtë

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 16:09
Lana Del Rey

Lana Del Rey është një nga emrat më të kërkuar të muzikës.

Ajo njihet për stilin e saj unik, por, nuk kanë munguar as rastet kur ajo ka provokuar me pamjen e saj seksi, të cilën nuk e ekspozon shpesh.

Fotot  e hedhura në Faceboook nga ana e saj, ia kanë nxjerr pak në pah gjoksin që Lana ka.

Joshëse dhe vetëm joshëse duket në këto imazhe ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat