Dua Lipa i bën një dhuratë teatrit “Dodona”

Mediale Vip

Dua Lipa i bën një dhuratë teatrit “Dodona”

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 17:43
Dua Lipa

Teatri “Dodona” prej tash e tutje do ta ketë webfaqen e re ku qytetarët mund të informohen për të gjitha të rejat rreth shfaqjeve dhe aktiviteteve të tjera.E këtë ëebfaqe ia ka dhuruar Fondacioni Sunny Hill dhe këngëtarja Dua Lipa.

Bashkë me njoftimin për këtë dhuratë, kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ka falënderuar ata.

“Teatri “Dodona” prej tash ka webfaqen e re, ku mund të informoheni për të gjitha të rejat rreth shfaqjeve dhe aktiviteteve të tjera. http://teatridodona.org/ është dhuratë nga Fondacioni Sunny Hill dhe Dua Lipa, për të cilën i falënderojmë nga zemra. #prishtina””.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat