Cardi B tërhoqi vëmendje me këtë detaj në klipin e ri

Mediale Vip

Cardi B tërhoqi vëmendje me këtë detaj në klipin e ri

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 19:08
Cardi B

Cardi B ka publikuar projektin e ri muzikor.

Cardi B dhe Megan Thee Stallion kanë publikuar projektin e ri muzikor me titull “Wap”.

Me këtë projekt, mori vëmendje paraqitja e dy artisteve në videoklip, të cilat shfaqen në skena shumë provokuese.

Madje, Cardi B në një skenë kishte veshur kostum, në të cilin zbuloi tërësisht gjoksin dhe bëri që kjo pjesë të komentohet shumë.

Një tjetër detaj në këtë skenë ishte përshtatja e thonjve shumë të gjatë me kostumin që e kishte veshur.

Natyrisht që edhe kritikat ishin të mëdha për paraqitjen e reperes në këtë skenë të videoklipit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat