Gashi sjell dokumentarin që përshkruan rrugëtimin e tij deri sot

Mediale Vip

Gashi sjell dokumentarin që përshkruan rrugëtimin e tij deri sot

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 22:24
Gashi

Gashi ka lansuar dokumentarin që flet për karrierën e tij.

Si shumë artistë, edhe Gashi ka hasur në vështirësi gjatë rrugës për të depërtuar në tregun muzikor.

Tashmë është emër i njohur, por reperi për asnjë moment nuk i harron vështirësitë nëpër të cilat ka kaluar.

Në orët e para të kësaj dite, Gashi ka lansuar albumin “1984!, ndërsa bashkë me të edhe një dokumentar për jetën e tij.

Në atë dokumentar, ai shfaq edhe familjarët e tij, teksa e ëma e tij flet për largimin nga Kosova, në mënyrë që të shpëtonin nga lufta.

Gashi përfshiu në dokumentar edhe pjesë nga intervistat si dhe pjesëmarrjen në festivalin “Sunny Hill”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat