Wada Nara dhe Icardi shijojnë Parisin, shfaqen tepër të dashuruar në postimet e fundit - Bota Sot
Wada Nara dhe Icardi shijojnë Parisin, shfaqen tepër të dashuruar në postimet e fundit

Mediale Vip

Wada Nara dhe Icardi shijojnë Parisin, shfaqen tepër të dashuruar në postimet e fundit

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 07:24
Wada Nara dhe Icardi

Wada Nara dhe Maru Icardi janë një nga çiftet më të komentuara.

Reagimet e çiftit në daljet publike, nuk i la shije të mirë tifozëve të Interit, ekip i cili argjentinasi kaloi gjashtë vite të karrierës. E për këtë shkak ai u transferua në Paris në radhët e Paris Saint Germain.

Mirëpo duket se dyshja po e shijon qëndrimin në qytetin e “dashurisë” dhe kjo dëshmohet dhe nga fotot që ata kanë hedhur në rrejte socaiale.

Çifti prej kohësh i ka sheshuar të gjithë barrierat dhe duket se nuk i bëjnë përshtypje komentet negative, kjo u pa në kohën kur ato pozuan tërësisht nudo dhe sharjet e fyerjet në drejtim tyre ishin të shumta.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Image
Wada Nara dhe Icardi
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat