Vlora vjen me me “Kur m'ke pa”, vërtet duhet me e dëgju - Bota Sot
Vlora vjen me me “Kur m'ke pa”, vërtet duhet me e dëgju

Mediale Vip

Vlora vjen me me “Kur m'ke pa”, vërtet duhet me e dëgju

Nga: M.GJ Më: 8 gusht 2020 Në ora: 21:09
Vlora Kastrati Shala

Ashtu siç edhe jemi informuar artistja Vlora Kastrati Shala gjatë ditëve që ishte në Kosovë ka realizuar dhe këngë të reja me emrat e muzikës. E njëra prej tyre sapo ka ardhur me një klip të bukur e mban titullin "Kur m'ke pa" me një super tekst nga Arsim Bunjaku dhe orkestrim nga mjeshtri Florent Boshnjaku.

Image

Klipi është xhiruar në Prizren dhe kënga është mjaft e bukur dhe vërtet duhet parë dhe dëgjuar.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat