Konfirmohet dueti mes S4MM dhe Noizyt

Mediale Vip

Konfirmohet dueti mes S4MM dhe Noizyt

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 22:13
S4MM dhe Noizyt

Dy reperët e njohur po bëhen bashkë për një duet.

S4MM dhe Noizy kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim që pritet të publikohet shumë shpejt.

Ishte S4MM ai i cili e konfirmoi duetin përmes një postimi në Instagram, ku shfaqet krah Noizyt.

“Po po Puerto Rico”, ka shkruar reperi në mbishkrimin që ia la fotos, ndërsa fansat e tyre presin me padurim që të shohin se çfarë kanë përgatitur këta dy artistë.

Për ndryshe, S4MM së fundi ka qenë për pushime në Shqipëri bashkë me të fejuarën, ku u pa shumë shpesh duke kaluar kohë me Noizyn.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PO PO PUERTO RICO 🇵🇷 @noizy 🔑

A post shared by S4MM (@samirs4m) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat