Kylie thjesht shkëlqen, bukuria e saj mendjen ua merr

Mediale Vip

Kylie thjesht shkëlqen, bukuria e saj mendjen ua merr

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 09:24
Kylie Jenner

Modelja e famshme, Kylie Jenner di të befasojë përherë me pozat e saj.

Duket në formë të mirë dhe me shumë disponim, derisa shkëlqen e gjitha me bukurinë e saj.

Njëra ndër femrat më të pasura në botë po jeton jetën e saj si mos më mirë, duke bërë me dije se edhe biznesi i saj me produktet e kozmetikës po ecën si mos më mirë. 

Image
Kylie Jenner

Në Internet po qarkullon edhe një peticion për të hequr Kylie-n nga klipi i Cardi B: “Videoja ishte perfekte deri sa pamë K dhe unë desha të hidhja telefonin tim”, shkroi krijuesi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat