Nicola Peltz vë në pah unazën 350 mijë dollarësh

Mediale Vip

Nicola Peltz vë në pah unazën 350 mijë dollarësh

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 18:37
Nicola Peltz dhe i fejuari Brooklyn Beckham

Nicola Peltz dhe i fejuari Brooklyn Beckham i dhanë fund beqarisë muajin që shkoi.

Ata njoftuan fejesën e tyre muajin e kaluar pasi Brooklyn Beckham i propozoi para familjes së tij fejesë.

Dhe e fejuara e Brooklyn, Nicola Peltz, 25 vjeçe, dukej e bujshme ndërsa ajo flakëroi unazën e saj të madhe prej 350 mijë dollarëve teksa doli për ‘shopping’ në Mayfair.

Aktorja amerikane dukej me stil në një jelek elegant me pantallona të gjera, ndërsa mbante një çantë ‘Alexander Wang’.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat