Rita Ora gati zbulon të gjitha në foton ku shihet pa reçipeta

Mediale Vip

Rita Ora gati zbulon të gjitha në foton ku shihet pa reçipeta

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 21:57
Rita Ora

Rita Ora ka rrezikuar shumë me postimin e fundit.

Rita Ora ka qenë një nga emrat më të lakuar për gjatë këtyre javëve të fundit, kjo për shkak të imazheve shumë provokuese që ajo po bën gjatë pushimeve.

Këngëtarja nga Prishtina është në Ibiza me të dashurin e saj të ri, ajo është duke dhuruar spektakël me fotot që po i publikon në baza ditore.

Biondja kësaj radhe gati sa nuk zbuloi gjithçka pasi nuk kishte veshur fare sytjena, dhe bluza e bardhë e hapur në pjesën e gjoksit vetëm sa ngacmonte imagjinatën e ndjekësve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🔒

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat